Lékařská praxe na prodej

INZERCE ORDINACÍ medstar - PRODEJ AMBULANCE 

PRÁVĚ PRODÁVÁME 
Ordinaci všeobecného praktického lékařství v Praze - prodej mezi prodávajícím a kupujícím lékařem, vyřízení právně-administrativního servisu na klíč

HLEDÁME ORDINACI O ODBORNOSTI KARDIOLOGIE V PRAZE KE KOUPI
Pro solidního kupujícího hledáme ordinaci v oboru kardiologie na prodej, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle: 775 679 009.

ORL PRAXE V PRAZE NA PRODEJ
Prodám zavedenou ambulanci otorinolaryngologie vedenou jako SRO, velké prostory, příznivý nájem, velmi dobré roční obraty, dlouhodobá klientela. Pro více informací a prohlídky volejte - 775 679 009.

GYNEKOLOGICKÁ PRAXE NA PRODEJ
Prodám gynekologickou praxi, plně vybavenou, v moderních prostorách pěkné polikliniky na náměstí, vedenou jako s.r.o ve Středočeském kraji (hodinu z centra Prahy). Cca 4000 registrovaných pacientek, UZ, Kolposkop, Vyšetřovací lůžko, Kardiotopograf, dva počítače, Web i název firmy, stáří 5let - ordinace v provozu. 

 

INZERUJTE U NÁS! VÁŠ ŘÁDKOVÝ INZERÁT IHNED ZVEŘEJNÍME
ZAŠLETE NÁM SVŮJ TEXT NA EMAIL: INFO@MEDSTAR.CZ, OBRATEM SE VÁM OZVEME.

 

Soukromá inzerce LÉKAŘSKÝCH PRAXÍ NA PRODEJ

VŠEOBECNÁ LÉKAŘSKÁ PRAXE NA PRODEJ - OKRES KARLOVY VARY

Prodám zavedenou praxi VPL ve Žluticích. Zaregistrováno 1800 pacientů, smlouvy s pojišťovnami, sml. na závodní péči, vybaveno EKG, sterilizátorem. Po převzetí ordinace jsem připraven vypomoci. Byt k dispozici. Podrobnosti sdělím na: E -mail - prlbrichta@seznam.cz, nebo na tel. 602409983

ZAVEDENÁ PRAXE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE V LOUNECH - PŘENECHÁM VPL

Přenechám zavedenou prosperující ordinaci VPL s.r.o. v Lounech, úvazek 1,0, 2000 pacientů, nadstandartně vybavenou: abdominální sonograf., EKG, TK Holtr, CRP, Streptest. Podle potřeby budu zastupovat, výhledově možnost odkupu nemovitosti s ordinací, zahradou, bazénem. Důvod - odchod do důchodu. Kontakt na prodávajícího lékaře: 602 278 901. 

PRAXE STOMATOLOGIE V OSTRAVĚ NA PRODEJ

Nabízím k prodeji plně moderně vybavenou a zavedenou stomatologickou praxi v Ostravě. Právní forma SRO. Zubní praxe je kompletně vybavena třemi stomatologickými soupravami, každá s RTG pro nepřímou radioviziografii. Všechna pracoviště jsou nástrojově vybavena včetně přístrojů pro sterilizaci, sklad a denní místnost lékařů. Zubní praxe má uzavřeny Smlouvy o poskytování zdravotní péče se všemi zdravotními pojišťovnami. Praxe má dlouholetou tradici, zavedenou a stabilní klientelu. Výhodou jsou pronajaté prostory s klimatizací a centrální recepci s ostrahou. Celková plocha s příslušenstvím je 120 m2. Výborná dostupnost MHD a možnost parkování. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na tel. čísle +420 603 838 804.

 

POPTÁVKA LÉKAŘSKÝCH PRAXÍ NA PRODEJ

KOUPÍM VPL - KOUPÍM AMBULANCI PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ V PRAZE - Hledám zavedenou lékařskou praxi na prodej v oboru VPL. Koupě nebo převzetí praxe a rychlé jednání. Vyřízení prodeje lékařské praxe na klíč v ceně. 775 679 009

KOUPÍM LÉKAŘSKOU PRAXI V OBORU VNITŘNÍ LÉKAŘSTVÍ IDEÁLNĚ NA PRAZE 1 - Pro našeho klienta hledáme menší lékařskou praxi na prodej v oboru vnitřní lékařství v Praze. Koupě nebo převzetí praxe a rychlé jednání. Vyřízení prodeje lékařské praxe na klíč v ceně.

 

NENAŠLI JSTE, CO HLEDÁTE V NABÍDCE, POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?

ZAVOLEJTE NÁM: 775 679 009 

© medstar 2024

 

PRODEJ / KOUPI VYŘIZUJEME NA KLÍČ VČETNĚ SMLUV S POJIŠŤOVNAMI, PRÁVNÍHO I ADMINISTRATIVNÍHO ZAJIŠTĚNÍ 

 

INZERCE VE ZDRAVOTNICTVÍ - LÉKAŘSKÁ INZERCE - ORDINACE NA PRODEJ 

Oslovila vás naše nabídka a rádi by jste využili našich služeb, potřebujete více informací?
Neváhejte nás prosím kontaktovat »