Internetové stránky pro lékaře

JEDNODUCHÉ, INTUITIVNÍ WEB LÉKAŘE S VLASTNÍ ADMINISTRACÍ

Krásné, jednoduché a funkční webové stránky a vlastní administrací si vytvoříte sami nebo prostřednictvím naší asistence doslova za 5-minut! Žádný dlouhý vývoj a sepisování textů na web, vše je před-definováno tak, že je Vaše ordinace okamžitě on-line s naším produktem MEDKONTAKT na www.medkontakt.cz. ZAVOLEJTE NÁM!

CENÍK
Služba funguje na bázi pronájmu grafického i obsahového designu a ročních poplatcích za provoz vč. hostingu. Služba, kterou nabízíme je v poměru konkurence nejlevnější variantou webu na trhu, jelikož v ceně balíčku nabízíme u všech variant vlastní administrační rozhraní stránek, hosting i doménu 2.řádu. Žádné další poplatky navíc! Ceny uvedené níže jsou platné a finální. Víme, že zdravotnická zařízení nebývají plátci DPH, proto ani naše ceny webu nejsou navyšovány o DPH! Více o variantách a jejich obsahu níže.

PROČ SI LÉKAŘI ZŘIZUJÍ INTERNETOVÉ STRÁNKY - VŽDYŤ MÁM PLNOU ČEKÁRNU, REKLAMU NEPOTŘEBUJI!

Stále toto slyšíme v terénu. Web není reklama, ale kontaktní strana, která šetří čas lékaři i sestře vyřizováním zbytečných telefonátů, když odpověď nalezne každý na webu. Zároveň k této, pro zdravotnická zařízení relativně nové formě komunikace vede lékaře zdravotnická reforma, moderní trendy i směřování celé moderní společnosti.

Kontakt pacienta s lékařem často začíná právě na internetu. Lékařské praxe bez kvalitní prezentace nepůsobí důvěryhodně, stejně jako je tomu u jakékoliv jiné firmy. Nabývá-li naopak klient při prvním kontaktu na internetu důvěru v profesionalitu lékaře a jeho praxe, tento dobrý pocit se přenáší do ordinace.

Čím více informací lékař svým klientům sdělí po internetu, tím méně musí komunikovat telefonicky. Internetové stránky šetří lékaři a sestrám čas a klientům dodávají přesné informace. Již pouhé zveřejnění ordinačních hodin eliminuje několik telefonátů denně.

Podrobnější informace o plánovaných dovolených, zástupu nebo nabídce služeb časovou úsporu dále jen zvýrazňují. 

Nový zákon o zdravotních službách udává povinnost zveřejnění CENÍKU ORDINACÍ. Při zveřejnění na webových stránkách pak klienti přicházejí do ordinace předem informováni o možnosti pořízení doplňkové služby a  službu si sami vyžádají.

MEZI NEJVĚTŠÍ VÝHODY NAŠEHO ŘEŠENÍ PATŘÍ ZEJMÉNA:

SPUŠTĚNÍ DO 5-TI MINUT

Okamžité spuštění prezentace, na základě jednoduchého zadání informací o Vaší ordinaci.

PŘEHLEDNOST

Intuitivní a přehledné zobrazení informací pro Vaše klienty. 

MODERNÍ VZHLED

Design vycházející z nejnovějších trendů internetových prezentací a legislativních požadavků pro zdravotnická zařízení.

VÝBĚR ZE 3 VARIANT

Možnost výběru ze 3 variant zobrazovaných informací dle složitosti webu a preferencí lékaře.

SNADNÁ EDITACE

Jednoduchá editace obsahu (zvládne i Vaše zdravotní sestra) ve vlastním redakčním systému přes webový prohlížeč. 

VÝHODNÁ CENA

Nejvýhodnější cena na trhu v poměru ke kvalitě řešení.

Rozsah poskytovaných informací lze volit ze 3 VARIANT:
Optimal
Optimal
1291,- / 15500,-
Standard
825,- / 9900,-
Basic
491,- / 5900,-
Měsíčně / Ročně
Oslovila vás naše nabídka a rádi by jste využili našich služeb, potřebujete více informací?
Neváhejte nás prosím kontaktovat »